ONTEX TÜKETİM .ÜRN.SAN.TİC.A.Ş. - İstanbul / Silivri | Silivri Firma Rehberi I Silivrideki firmaların buluşma noktası
Yetkili ÖZGÜR AKYILDIZ
Telefon 02128667600
Fax 02127313242
Gsm
Şehir İstanbul
İlçe Silivri
Semt Selimpaşa
E-Posta ozgur.akyildiz@ontexglobal.com
Web Sitesi http://www.ontexglobal.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

SELİMPAŞA MH.6093 SK.NO:78 S.PAŞA/SİLİVRİ

İstanbul / Silivri / Selimpaşa / SELİMPAŞA MAH.

Belçika'ya açılmasından bu yana geçen 35 yılda Avrupa, Kuzey Afrika, Çin, Avustralya, Ortadoğu ve Amerika'da ofisleri ve üretim tesisleri bulunan uluslararası bir iş kurduk.
Sağladığımız sağlık kurumlarıyla olan yakın bağlarımız, Belçika'daki hastaneler, klinikler ve bakım evleri için underpads ürettiğimiz 1979 yılına kadar uzanıyor.
1980'li ve 1990'lı yıllara gelindiğinde, Avrupa'daki, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye'de, idrarını tutamama, bebek bezleri ve külot astarları için tek kullanımlık pantolon ve pedlere, satın alınan dağıtım ve üretim tesislerine kadar ürün yelpazemizi genişlettik.
Avrupa dışındaki ilk fabrikamız 2006 yılında Çin'de, ardından Cezayir'de bir üretim tesisi açılmıştır.
2011 yılında Avrupa'daki en büyük tek kullanımlık hijyen ürünleri tedarikçilerinden Lille Healthcare'i satın aldık ve Avustralya, Rusya ve Pakistan'da bitkiler açtık.
İtalya'da, 2013 yılında, Serenity markalarının satın alınmasıyla idrarını tutamama ürün yelpazemizi genişlettik.
En son dönüm noktamız olan Ontex, Belçika Euronext borsasında listelenen Haziran 2014'te bize yeni ürünler geliştirmeye, müşterilerle çalışmaya ve yeni pazarlar aramaya devam etmek için güçlü bir finansal taban sağlamıştır.
Grupo PI Mabe'nin 2016 yılında stratejik olarak edinilmesi, dönüşümümüzü hızlandırıyor. Ontex platformunu Batı Avrupa'nın dışında genişletir ve büyüme pazarlarına derinleştirir.
Hypermarcas SA'nın kişisel hijyen işini devralması, devam eden dönüşüm yolculuğumuzda önemli bir adım daha atmaktadır. Amerika'daki pazar pozisyonumuzu Brezilya'ya genişletiyor.
Köklerimizi asla unutmadık ve müşteri hizmetleri ve perakende ve bakım kurumu ortaklarıyla çalışırken uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi yerine getirdik.
Aynı zamanda gözümüzü geleceğe sıkı sıkıya sabit tutuyor ve önümüzdeki otuz yıldızı ilk üçümüz kadar başarılı bir hale getirmeye kararlıyız.

Henüz Resim Eklenmemiş...

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.