RGA YÖN.DANIŞMANLIK ve TURİZM LTD.ŞTİ - İstanbul / | Silivri Firma Rehberi I Silivrideki firmaların buluşma noktası
Yetkili RUHİ GÜRDAL
Telefon 0 212570157
Fax 0 212570153
Gsm
Şehir İstanbul
İlçe
Semt
E-Posta egitim@rga.com.tr
Web Sitesi http://www.rga.com.tr

AÇILIŞ - KAPANIŞ

15 : 23 - 15 : 23

Firma Adresimiz

ALPAY İZER SOK.ÖZLEM APT.NO:11/5 İNCİRLİ/BAKIRKÖY

İstanbul / / /

HAKKIMIZDA

1992 yılında yönetim danışmanlığı alanında hizmet sunmak amacıya kurulan RGA Yönetim Danışmanlık iş ortaklarından aldığı güçle 25. yılını tamamlamıştır.                                                     

Yürüttüğü projelerde katılımcı yaklaşımı ön plana almış ve uygulama aşamasında iş ortaklarına katkıda bulunmuştur. İş ortaklarına katma değer yaratma ve özgün hizmet sunumu öncelikli amacı olmuştur. İşbirliği yaptığı kurumlarla ilişkilerindeki süreklilik, müşteri mutluluğunun göstergesi olduğu kadar RGA'nın ödülü olmuştur. 
Birlikte çalıştığı uzmanların akademik ve uygulama alanında gelişmesine de yardımcı olarak, iç müşterilerinin mutluluğunu da ilke edinmiştir.
Hizmet verdiği alanlarda beceri ve çözüm üretme yetkinliklerinin en önemli göstergesinin daha önce hizmet verdiği kuruluşlar olduğu bilincinde olan RGA, bu alanlarda hizmet almak isteyen yeni kurum ve kuruluşların atılımlarında mevcut birikimiyle destek olmaya hazırdır.

Misyonumuz;
Danışmanlık gereksinimi olan işletmelerin ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet güçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak, Ulusal işletmelerin rekabet edebilecek kurumsal yapıya kavuşturulmasına yardımcı olmak ve know-how oluşturmak, Türk danışmanlık sektörünün ve İnsan Kaynaklarının gelişimine katkıda bulunmak.
Vizyonumuz;
Türk danışmanlık sektöründe aranan, güvenilir, saygın, kaliteli hizmet sunan danışmanlık şirketleri arasında yer almak, 

Sunduğu hizmetlerde "kalite", "dürüstlük", "koşulsuz müşteri mutluluğu"  ve "iş ahlakı " normlarına uyum, RGA'nın temel ilkeleridir

Henüz Resim Eklenmemiş...

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.