Şöhret Saç Tava - İstanbul / Silivri | Silivri Firma Rehberi I Silivrideki firmaların buluşma noktası
Yetkili Ömer Tabala
Telefon 2127283333
Fax
Gsm 2127283333
Şehir İstanbul
İlçe Silivri
Semt Yeni Mahalle
E-Posta info@sohretsactava.com
Web Sitesi http://www.sohretsactava.com/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

Adres : Yeni Mahalle Müjdat Gürsu Cad. N0:1 (Stadyum Karşısı) Silivri Telefon : 0.212.728 33 33 – 727 54 09 Faks : 0 (212) 481 59 57 E-Posta : info@sohretsactava.com

İstanbul / Silivri / Yeni Mahalle /

Medeniyetler toprağının en leziz tatlarının buluştuğu mutfak...

Yüzbinlerce yıllık tarihi olayların başkenti olan Güneyanadolu mutfağının leziz tatlarının, binbir çeşit baharatların ahengiyle harmanlanarak ağızda kalan o leziz efsanevi tat.Dinlemeye doyamadığımız şarkılar gibi, yemeğe doyamadığımız, yılların sırlarını, tadlarını içinde saklayan lezzetler vardır.   

Şöhret olarak ; özlediğiniz, o güzel tatları İstanbul Silivri’de kocaman yeşillikler içinde bahçeli restoranında siz değerli müşterilerini buluşturuyor. Kebap ve ızgara çeşitlerinin kırmızı ve beyaz et seçenekleriyle natifler sunarak, bütün müşterilerinin zevkine ve damak tadına hizmet veriyor. 

Şöhret mutfağında hazırlanan tüm kırmızı etler gerekli kontrolleri yapılan %100 dana olarak kullanılmaktadır. Tüm sebze ve meyveler ise taze ve günlük olarak gelmektedir. Şeflerimizin her müşterimize özel olarak hazırladığı bu lezzetlerle, enfes bir yemek şöleni yaşayacaksınız. 

Hemen bir Şöhret şubesine git ve kendini mutlu et !

Henüz İlan Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.