Özvarnalı Sigorta Aracılık Hizmetleri - İstanbul / Silivri | Silivri Firma Rehberi I Silivrideki firmaların buluşma noktası
Yetkili Elif Özvarnalı
Telefon 02127288867
Fax 02127288867
Gsm 05070993510
Şehir İstanbul
İlçe Silivri
Semt Silivri
E-Posta ozvarnalisigorta@gmail.com
Web Sitesi http://www.ozvarnalisigorta.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

Alibey Mahallesi Aziz Sokak Gülsor Pasajı No:20

İstanbul / Silivri / Silivri / ALİBEY MAH.

2008 yılından bu yana gösterdiğimiz sigortacılık faaliyetini , 2014 yılında Özvarnalı Sigorta Aracılık Hizmetlerini kurarak devam ettirmekteyiz. Profesyonel kadromuz ile birlikte sigortacılığın tüm branşlarında, yurt içi ve yurt dışında, dünyanın en büyük ve en güçlü sermayesine sahip sigorta şirketlerinin başında gelen Axa Sigorta’nın A tipi yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

Vizyonumuz;
Özvarnalı Sigorta Aracılık Hizmetleri güçlü mali yapısı, profesyonel ve nitelikli kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle tüm değerli müşterilerimizin çalışarak var ettiği değerleri korumak ve geleceğini güvence altına almayı esas almaktadır.

Misyonumuz;
Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip, en uygun poliçe şartlarını, limitlerini ve fiyatlarını oluşturarak sigorta aracılık hizmetini beklenenin üzerinde sunmaktır. Deneyimli ekibimizle satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri kusursuz bir biçimde yönetmektir. Hizmet ve ürün kalitemizdeki süreklilikle, ulaşılabilirlik özelliğimizle, kaza, yangın ve hastalık gibi zor anlarda değerli müşterilerimizin yanında yer almak ve yetkinliğimizle hasarların prosedüre bağlı kalarak derhal ödenmesini sağlamaktır.

Bilgi ve deneyimle fark yaratıyoruz, avantaj sağlıyoruz!

Geniş ürün ve hizmet yelpazesi, natif çözümler ile, Özvarnalı Sigorta kurumsal ve bireysel müşterilerine elementer,sağlık sigortaları ve bireysel emeklilik branşlarında en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran şirketimiz; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun natifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır.

Henüz Resim Eklenmemiş...

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.