VAKUM PLAST SAN.TİC.AŞ - İstanbul / Silivri | Silivri Firma Rehberi I Silivrideki firmaların buluşma noktası
Yetkili YAĞIZ AVCI
Telefon 02127353615
Fax 02127353619
Gsm
Şehir İstanbul
İlçe Silivri
Semt Değirmenköy
E-Posta info@vakumplast.com
Web Sitesi http://www.vakumplast.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

Fevzipaşa Mah.Sedef Sok. No:6 Değirmenköy Silivri/İstanbul

İstanbul / Silivri / Değirmenköy / FEVZİPAŞA MAH.

Vakumplast, Avci ailesinin ortaklığı ile Necati Avcı tarafından 1978'de kuruldu. Şirketin piyasadaki başarısının başlıca nedeni Necati Avcı'nın plastik pazarda ve plastik makinelerde yaşadığı büyük deneyim oldu.
Şirket önce deri ve sarma üreticileri ile çalışmaya başladı ve daha sonra üretim hattına banyo aksesuarları ekledi. Vakumplast 1983 yılına kadar outsources gelen üretim için ABS ve PS sayfaları kaynak edilmiş ve 1983 evde Reifenhauser (Almanya) plastik rijit levhalar için bir üretim hattı inşa ve ihtiyaçlarını ancak evde müşterileri için sadece kaynak ardından başladı. Vakumplast hammadde ABS eklendi, üretim hattına ve hammadde çoklu seçimler kullanarak PS ve PE kristal biz de hem müşteri tabanı ve çalışma alanları büyütmek başladı ve bagaj üreticileri, duş banyosu / hamam tüpleri üreticileri, otomotiv ile çalışmaya başladı Yedek parça üreticileri artan üretim potansiyeli nedeniyle Vakumplast'ın fabrikayı genişletmeye ve taşımaya karar vermeye ihtiyacı var.
Vakumplast, 2003 yılında, Kuhne'den yeni ve çok yetenekli bir üretim hattı ekledi ve müşterilerimize yüksek kalite standartları ve müşteri memnuniyeti,
Vakumplast, 2007 ve 2009 yıllarında, biri 2.200 mm genişliğinde üretim yapabilen 2 yeni hat ekledi.

Henüz Resim Eklenmemiş...

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.