Kurumsal | Silivri Firma Rehberi I Silivrideki firmaların buluşma noktası

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

"silivrifirmarehberi.org"; üye kullanıcılarının " silivrifirmarehberi.org " ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde " silivrifirmarehberi.org " üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

 

1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece " silivrifirmarehberi.org " çalışanları tarafından görülebilir.

 

2) Üye kullanıcıya ait e-posta " silivrifirmarehberi.org " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. " silivrifirmarehberi.org ", "Üye kullanıcı"larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir.Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.

 

3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler " silivrifirmarehberi.org " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

 

Bu ilkeler ile " silivrifirmarehberi.org " üye kullanıcıların " silivrifirmarehberi.org "'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.