Kurumsal | Silivri Firma Rehberi I Silivrideki firmaların buluşma noktası

HİZMET SÖZLEŞMESİ

1- Ziyaretçi, www.silivrifirmarehberi.org web sitesine girmek ve üye olmakla kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

2- Silivri Firma Rehberi`nde ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretli hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri ücretsiz hale getirme hakkı silivrifirmarehberi.org’da saklıdır.Hizmetlerin bazılarını ve tamamını geçici ve devamlı olarak kaldırma hakkı saklıdır.

3- silivrifirmarehberi.org bir firma rehberidir. Firmalar kayıt olduklarında firma ve ürünlerini tanıtmak, silivrifirmarehberi.org üzerinde ticari bağlantı kurmayı amaçlarlar. Bu site üzerinde kurulan ticari alışveriş ve bağlantılarda tarafların sorumluluklarını yerine getirmemelerin de silivrifirmarehberi.org sorumlu tutulamaz. Firmaların verdiği bilgilerin doğru ve yanlışlığının sorumluluğu firmalarındır

4- silivrifirmarehberi.org’a kayıt olurken firmaların verdiği bilgiler tüm Silivri firma Rehberi kullanıcı ve ziyaretçilerine açıktır ve bu bilgilerin sorumluluğu firmaya aittir. Başka firma, marka, kullanıcı ve Silivri firma rehberi ‘ne zarar veren, küçük düşüren bilgiler yayından kaldırılır. Hangi bilgilerin yayınlanacağı veya yayınlanmayacağı Silivri firma Rehberi’nin tasarrufundadır.

5- Firmalar üyelik formunu doldururken firma, ürün ve hizmetleri ile ilgili güncel ve gerçek bilgiler verecekleri kabul etmiş sayılırlar. Eksik ve yanlış bilgi verilmesi durumunda firma bilgilerinin tamamını veya bir kısmını yayından kaldırma Silivri Firma Rehberi’nin tasarrufundadır.

6- silivrifirmarehberi.org’a kayıt olan firma kayıt formundaki doldurduğu bilgilerin ( firma adı, adres, tel-fax, firma , ürün haber ilan ve hizmet vb. ticari bilgilerin ) herkese açık olarak yayınlanmasını kabul etmiş sayılır. Vermiş olduğu e-mail adresinden tüm kullanıcı ve ziyaretçilerin kendisiyle ticari bağlantı kurmasını ( ürün-talep ) kabul eder. Zaten firmalar silivrifirmarehberi.org’u ziyaretçi ve kullanıcıların kendileriyle ticari bağlantı kurmaları için üye olur ve firma bilgilerini verirler.

7- Firma, Silivri Firma Rehberi’ne üyelik formu doldururken verdiği firma ve ürün bilgilerinin;

- Yalan ve yanlış olmamasına

- Çalıntı kopya olamamasına

- Başka firma, ürün, marka ve kullanıcıyı küçük düşürücü içerikte olmamasına

- Haksız rekabete neden olmamasına

- Pornografik içrekte olmamasına

- Başkalarına ve silivrifirmarehberi.org’a zarar verecek yazılım ve virüs içermemesine

- silivrifirmarehberi.org üyelerine SPAM yapma özelliği içermemesi, koşullarını kabul etmiş sayılır.

8 – Silivri Firma Rehberi, firmalarca üye kaydı yapılırken verilen bilgileri her türlü ortamda ( manyetik, kağıt baskı, CD vb ) çoğaltma ve yayınlama hakkına gizlilik ilkeleri çerçevesinde sahiptir.

9- Ziyaretçi ve üyeler, Silivri Firma Rehberi’nde kullanıcılara açık bilgilerden faydalanmak, site üzerinden ticari bağlantılar kurma hakkına sahiptir. Fakat hiç bir üye ve kullanıcının herhangi bir yazılım kullanarak Silivri firma Rehberi web sitesindeki bilgilerin tamamını veya bir kısmını kopyalama, çoğaltma, satmaya hakkı yoktur. Hiçbir kullanıcı ve üye herhangi bir program kullanarak Silivri firma Rehberi n'de bulunan verileri bozmaya çalışmak, bozmak, başka firmaların bilgilerini değiştirmek, firmalar arası yazışmaları izleme hakkına sahip değildir. Aksine hareket suç teşkil eder.

10- Kullanım koşullarına uymayanlar önce site yöneticisi tarafında uyarılır, devam etmesi durumunda silivrifirmarehberi. org’da ki kayıtları silinir ve hukuki yollara başvurulur.

11- Ücretli üyelik (Gold) ve diğer ücretli servislerden faydalanan firmalar, ilk yıl ay içinde aldıkları üyeliğin ve hizmetin iptalini istediğinde ücreti banka masrafları düşüldükten sonra bakiye, fatura karşılığı olarak iade edilir. Ücretsiz üye olarak silivrifirmarehberi.org da kayıtlarının kalması veya tamamen yayından kaldırılması Silivri firma Rehberi’nin inisiyatifindedir.

Ücretli üyelik ve alacakları hizmetler http://www.silivrifirmarehberi.org sayfasında açıklanıştır.

12- Silivri Firma Rehberi yayıncısı olarak silivrifirmrehberi.org’daki adresleri güncel tutulması ve yayının kesintisiz devam etmesi için gerekli çabayı göstermek ve kesintisiz yayınla yükümlüdür.

13- Burada yazılı olmayan hususlarda Tüketici Hakları, Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunması konusundaki kanun, Telif hakları yasası ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri geçerlidir.

Uyuşmazlık halinde Silivri Mahkemeleri yetkilidir.